fbpx Skip to main content

WARUNKI KORZYSTANIA

Ostatnio zaktualizowany 13 września 2020 r

ZGODA NA WARUNKI

Niniejsze Warunki użytkowania stanowią prawnie wiążącą umowę zawartą między Tobą osobiście lub w imieniu podmiotu („Ty”) a Meteorite Sp z.o.o, prowadząc działalność jako Wyprzedaż Beauty PL („Wyprzedaż Beauty PL„,„ My ”,„ nas ”lub„ nasz ”), dotyczące Twojego dostępu do i korzystania zhttps://www.beautysale.plstrona internetowa, jak również wszelkie inne formy mediów, kanały medialne, mobilna witryna internetowa lub aplikacja mobilna związana, połączona lub w inny sposób z nią połączona (łącznie zwana „Witryną”). Zgadzasz się, że uzyskując dostęp do Witryny, przeczytałeś, zrozumiałeś i zgodziłeś się przestrzegać wszystkich niniejszych Warunków użytkowania. JEŚLI NIE ZGADZASZ SIĘ NA WSZYSTKIE NINIEJSZE WARUNKI KORZYSTANIA, TO JESTEŚ WYRAŹNIE ZABRONIONY KORZYSTANIE Z WITRYNY I MUSISZ NATYCHMIAST ZAPRZESTAĆ.

Dodatkowe warunki lub dokumenty, które mogą być od czasu do czasu publikowane w Witrynie, są niniejszym wyraźnie włączone do niniejszego dokumentu przez odniesienie. Zastrzegamy sobie prawo, według naszego wyłącznego uznania, do wprowadzania zmian lub modyfikacji niniejszych Warunków użytkowania w dowolnym czasie iz dowolnego powodu. Powiadomimy Cię o wszelkich zmianach, aktualizując datę „Ostatnia aktualizacja” niniejszych Warunków użytkowania, a Ty zrzekasz się wszelkich praw do otrzymywania specjalnego powiadomienia o każdej takiej zmianie. Twoim obowiązkiem jest okresowe przeglądanie niniejszych Warunków użytkowania w celu uzyskania informacji o aktualizacjach. Będziesz podlegał zmianom w wszelkich zmienionych Warunkach użytkowania i zostaniesz uznany za tego, że zostałeś poinformowany o zmianach w dowolnych zmienionych Warunkach użytkowania poprzez dalsze korzystanie z Witryny po dacie opublikowania zmienionych Warunków użytkowania.

Informacje zawarte w Witrynie nie są przeznaczone do rozpowszechniania ani wykorzystywania przez jakąkolwiek osobę lub podmiot w jakiejkolwiek jurysdykcji lub kraju, w którym taka dystrybucja lub wykorzystanie byłoby sprzeczne z prawem lub regulacjami lub które nakładałoby na nas obowiązek rejestracji w takiej jurysdykcji lub kraju. . W związku z tym osoby, które decydują się na dostęp do Witryny z innych lokalizacji, robią to z własnej inicjatywy i ponoszą wyłączną odpowiedzialność za przestrzeganie lokalnych przepisów prawa, jeśli iw zakresie, w jakim mają one zastosowanie.

Witryna nie jest dostosowana do przestrzegania przepisów branżowych (Health Insurance Portability i Accountability Act (HIPAA), Federal Information Security Zarządzanie Act (FISMA), itp), więc jeśli twoje interakcje zostaną poddane takich przepisów, nie może korzystać z tej witryny. Zabrania się korzystania z Witryny w sposób, który naruszałby Ustawę Gramm-Leach-Bliley (GLBA).

Witryna przeznaczona jest dla użytkowników, którzy ukończyli 18 lat. Osoby poniżej 18 roku życia nie mogą korzystać z Witryny ani rejestrować się w niej.

PRAWA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ

O ile nie wskazano inaczej, Witryna jest naszą własnością i cały kod źródłowy, bazy danych, funkcjonalność, oprogramowanie, projekty witryn internetowych, audio, wideo, tekst, zdjęcia i grafika w Witrynie (łącznie „Treść”) oraz znaki towarowe, usługi znaki i logo w nich zawarte („Znaki”) są naszą własnością lub są przez nas kontrolowane lub są przez nas licencjonowane i są chronione prawami autorskimi i prawami do znaków towarowych oraz różnymi innymi prawami własności intelektualnej i prawami nieuczciwej konkurencji Stanów Zjednoczonych, międzynarodowym prawem autorskim, i konwencje międzynarodowe. Treść i Znaki są udostępniane w Witrynie w stanie „TAKIM, JAKIM JEST” wyłącznie w celach informacyjnych i do użytku osobistego. Z wyjątkiem przypadków wyraźnie określonych w niniejszych Warunkach użytkowania, żadna część Witryny i żadna Treść lub Znaki nie mogą być kopiowane, reprodukowane, agregowane, ponownie publikowane, przesyłane, publikowane, publicznie wyświetlane, kodowane,

Pod warunkiem, że jesteś uprawniony do korzystania z Witryny, otrzymujesz ograniczoną licencję na dostęp do Witryny i korzystanie z niej oraz na pobieranie lub drukowanie kopii dowolnej części Treści, do której prawidłowo uzyskałeś dostęp, wyłącznie do osobistego, niekomercyjnego posługiwać się. Zastrzegamy sobie wszelkie prawa, które nie zostały wyraźnie przyznane użytkownikowi w ramach Witryny, Treści i Znaków.

OŚWIADCZENIA UŻYTKOWNIKA

Korzystając z Witryny, oświadczasz i gwarantujesz, że: ) wszystkie przesłane informacje rejestracyjne będą prawdziwe, dokładne, aktualne i kompletne; ( ) będziesz utrzymywać dokładność takich informacji i niezwłocznie aktualizować takie informacje rejestracyjne, jeśli to konieczne; ) masz zdolność prawną i zgadzasz się przestrzegać niniejszych Warunków użytkowania; ) nie jesteś osobą niepełnoletnią w jurysdykcji, w której mieszkasz; () nie będziesz uzyskiwać dostępu do Witryny w sposób zautomatyzowany lub inny niż ludzki, czy to za pośrednictwem bota, skryptu, czy w inny sposób; ( ) nie będziesz korzystać z Witryny w jakimkolwiek nielegalnym lub nieautoryzowanym celu; oraz ( ) korzystanie z Witryny nie będzie naruszać żadnego obowiązującego prawa ani przepisów.

Jeśli podasz jakiekolwiek informacje, które są nieprawdziwe, niedokładne, nieaktualne lub niekompletne, mamy prawo zawiesić lub zamknąć Twoje konto i odmówić jakiegokolwiek obecnego lub przyszłego korzystania z Witryny (lub jakiejkolwiek jej części).

REJESTRACJA UŻYTKOWNIKA

Może być wymagana rejestracja w Witrynie. Zgadzasz się zachować swoje hasło w tajemnicy i będziesz odpowiedzialny za każde użycie swojego konta i hasła. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia, odzyskania lub zmiany wybranej nazwy użytkownika, jeśli uznamy, według naszego wyłącznego uznania, że ​​taka nazwa użytkownika jest nieodpowiednia, obsceniczna lub w inny sposób budząca sprzeciw.

PRODUKTY

Dokładamy wszelkich starań, aby jak najdokładniej wyświetlać kolory, funkcje, specyfikacje i szczegóły produktów dostępnych w Witrynie. Jednak nie gwarantujemy, że kolory, funkcje, specyfikacje i szczegóły produktów będą dokładne, kompletne, niezawodne, aktualne lub wolne od innych błędów, a wyświetlacz elektroniczny może nie odzwierciedlać dokładnie rzeczywistych kolorów i szczegółów produkty. Wszystkie produkty są dostępne w zależności od dostępnościi nie możemy zagwarantować, że produkty będą w magazynie. Zastrzegamy sobie prawo do zaprzestania sprzedaży jakichkolwiek produktów w dowolnym momencie z dowolnego powodu. Ceny wszystkich produktów mogą ulec zmianie.

ZAKUPY I PŁATNOŚCI

Akceptujemy następujące formy płatności:

–  Visa

–  MasterCard

–  American Express

–  Discover

–  PayPal

– Stripe

Zgadzasz się podawać aktualne, kompletne i dokładne informacje o zakupach i koncie dla wszystkich zakupów dokonywanych za pośrednictwem Witryny. Ponadto zgadzasz się na niezwłoczną aktualizację informacji o koncie i płatności, w tym adres e-mail, metodę płatności i datę ważności karty płatniczej, abyśmy mogli sfinalizować Twoje transakcje i skontaktować się z Tobą w razie potrzeby. Podatek obrotowy zostanie doliczony do ceny zakupów, zgodnie z naszymi wymaganiami. W każdej chwili możemy zmienić ceny. Wszystkie płatności będą  wPLN.

Zgadzasz się zapłacić wszystkie opłaty według cen obowiązujących w danym momencie za Twoje zakupy i wszelkie obowiązujące opłaty za wysyłkę, a także upoważniasz nas do obciążenia wybranego dostawcy płatności takimi kwotami w momencie składania zamówienia. Zastrzegamy sobie prawo do poprawiania wszelkich błędów lub pomyłek w wycenie, nawet jeśli już zażądaliśmy lub otrzymaliśmy płatność.

Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia każdego zamówienia złożonego za pośrednictwem Witryny. Możemy, według własnego uznania, ograniczyć lub anulować ilości zakupione na osobę, gospodarstwo domowe lub zamówienie. Ograniczenia te mogą obejmować zamówienia złożone przez to samo konto klienta, tę samą metodę płatności i / lub zamówienia, które korzystają z tego samego adresu rozliczeniowego lub wysyłkowego. Zastrzegamy sobie prawo do ograniczenia lub zakazania zamówień, które według naszej wyłącznej oceny wydają się być składane przez dealerów, sprzedawców lub dystrybutorów.

POWRÓT POLITYKA

Czy można dokonać zwrotu?

Tak!

W naszym sklepie nie musisz się martwić o to, że wybrany produkt nie spełni Twoich oczekiwań.

Zgodnie z obowiązującym prawem masz 14 dni na odstąpienie od umowy zawartej na odległość bez podawania przyczyny. Jeśli więc nienaruszony towar, w jego oryginalnym opakowaniu, nie spełnia Twoich oczekiwań- możesz go do nas odesłać w ciągu 14 dni od dnia odstąpienia od umowy. Koszty odesłania towaru w przypadku odstąpienia od umowy ponosi kupujący. W przeciągu 14 dni oddamy Ci pieniądze za zamówienie.

Jak dokonać zwrotu?

Po prostu zaloguj się do konta z którego złożyłeś zamówienie, rozpocznij z nami czat lub odpowiedz na email z potwierdzeniem swojego zamówienia. Oddany towar musi być w stanie nowym, w oryginalnych opakowaniach produktu, nieużywany i z nienaruszonym foliowym opakowaniem (perfumy).

Po otrzymaniu przesyłki otrzymasz zwrot pieniędzy za zwrócony towar w przeciągu 14dni roboczych. Koszty przesyłki ponosi kupujący.

CZYNNOŚCI ZABRONIONE

Użytkownik nie może uzyskiwać dostępu do Witryny ani korzystać z niej w żadnym innym celu niż ten, dla którego udostępniamy Witrynę. Witryny nie można używać w związku z żadnymi przedsięwzięciami komercyjnymi, z wyjątkiem tych, które są przez nas specjalnie zatwierdzone lub zatwierdzone.

Jako użytkownik Witryny zgadzasz się nie:

 1. 1Systematycznie pobieraj dane lub inne treści ze Strony w celu tworzenia lub kompilowania, bezpośrednio lub pośrednio, zbioru, kompilacji, bazy danych lub katalogu bez pisemnej zgody od nas.
 2. 2Nieautoryzowane korzystanie z Witryny, w tym zbieranie nazw użytkowników i / lub adresów e-mail użytkowników drogą elektroniczną lub w inny sposób w celu wysyłania niechcianych wiadomości e-mail lub tworzenia kont użytkowników w sposób zautomatyzowany lub pod fałszywym pretekstem.
 3. 3Skorzystaj z usług agenta zakupów lub agenta zakupów, aby dokonać zakupów w Witrynie.
 4. 4Korzystaj z Witryny w celu reklamowania lub oferowania sprzedaży towarów i usług.
 5. 5Omijaj, wyłączaj lub w inny sposób ingeruj w funkcje związane z bezpieczeństwem Witryny, w tym funkcje, które uniemożliwiają lub ograniczają używanie lub kopiowanie jakiejkolwiek Treści lub egzekwują ograniczenia w korzystaniu z Witryny i / lub Zawartej w niej Zawartości.
 6. 6Angażować się w nieautoryzowane ramkowanie lub tworzenie linków do Witryny.
 7. 7Oszukiwać, oszukiwać lub wprowadzać w błąd nas i innych użytkowników, zwłaszcza przy wszelkich próbach poznania poufnych informacji o koncie, takich jak hasła użytkowników.
 8. 8Niewłaściwe korzystanie z naszych usług wsparcia lub składanie fałszywych zgłoszeń nadużyć lub niewłaściwego postępowania.
 9. 9Bierz udział w jakimkolwiek zautomatyzowanym korzystaniu z systemu, na przykład przy użyciu skryptów do wysyłania komentarzy lub wiadomości lub przy użyciu dowolnych narzędzi do eksploracji danych, robotów lub podobnych narzędzi do gromadzenia i ekstrakcji danych.
 10. 10Ingerować, zakłócać lub stwarzać nadmierne obciążenie dla Witryny lub sieci lub usług połączonych z Witryną.
 11. 11Spróbuj podszyć się pod innego użytkownika lub osobę albo użyj nazwy użytkownika innego użytkownika.
 12. 12Sprzedaj lub w inny sposób przenieś swój profil.
 13. 13Używaj wszelkich informacji uzyskanych z Witryny w celu nękania, wykorzystywania lub krzywdzenia innej osoby.
 14. 14Zdyskredytować, zmatowić lub w inny sposób zaszkodzić, naszym zdaniem, nam i / lub Witrynie.
 15. 15Korzystaj z Witryny w sposób niezgodny z obowiązującymi przepisami prawa.
 16. 16Z wyjątkiem sytuacji, w których może to wynikać ze stosowania standardowej wyszukiwarki lub przeglądarki internetowej, używania, uruchamiania, rozwijania lub rozpowszechniania dowolnego zautomatyzowanego systemu, w tym między innymi dowolnego pająka, robota, narzędzia do oszukiwania, skrobaka lub czytnika offline, który uzyskuje dostęp do Witryny, lub używanie lub uruchamianie nieautoryzowanych skryptów lub innego oprogramowania.
 17. 17Przesyłaj lub przesyłaj (lub próbuj przesyłać lub przesyłać) jakiekolwiek materiały, które działają jako pasywny lub aktywny mechanizm gromadzenia lub transmisji informacji, w tym między innymi jasne formaty wymiany grafiki („gify”), 1 × 1 piksele, robaki internetowe, pliki cookie lub inne podobne urządzenia (czasami nazywane „oprogramowaniem szpiegującym”, „pasywnymi mechanizmami gromadzenia danych” lub „pcms”).
 18. 18Przesyłaj lub przesyłaj (lub próbuj przesyłać lub przesyłać) wirusy, konie trojańskie lub inne materiały, w tym nadmierne używanie wielkich liter i spamowanie (ciągłe publikowanie powtarzającego się tekstu), które przeszkadzają jakiejkolwiek stronie w nieprzerwanym korzystaniu z Witryny lub modyfikuje, upośledza, zakłóca, zmienia lub zakłóca korzystanie, funkcje, funkcje, działanie lub konserwację Witryny.
 19. 19Skopiuj lub dostosuj oprogramowanie Witryny, w tym między innymi Flash, PHP, HTML, JavaScript lub inny kod.
 20. 20Usuń informację o prawach autorskich lub innych prawach własności ze wszystkich Treści.
 21. 21Odszyfrowywania, dekompilacji, dezasemblacji lub inżynierii wstecznej dowolnego oprogramowania stanowiącego lub w jakikolwiek sposób stanowiącego część Witryny.
 22. 22Próbować ominąć wszelkie środki Witryny mające na celu uniemożliwienie lub ograniczenie dostępu do Witryny lub dowolnej części Witryny.
 23. 23Nękać, denerwować, zastraszać lub grozić naszym pracownikom lub agentom zaangażowanym w udostępnianie użytkownikowi dowolnej części Witryny.
 24. 24Korzystaj z Witryny w ramach wszelkich starań, aby z nami konkurować lub w inny sposób korzystaj z Witryny i / lub Treści do jakichkolwiek przedsięwzięć generujących dochody lub przedsięwzięć komercyjnych.

WKŁADY GENEROWANE PRZEZ UŻYTKOWNIKÓW

Witryna może zapraszać Cię do czatu, współtworzenia lub uczestniczenia w blogach, forach dyskusyjnych, forach internetowych i innych funkcjach, a także może zapewniać możliwość tworzenia, przesyłania, publikowania, wyświetlania, transmitowania, wykonywania, publikowania, rozpowszechniania, lub rozpowszechniać treści i materiały do ​​nas lub w Witrynie, w tym między innymi tekst, pisma, nagrania wideo, audio, zdjęcia, grafiki, komentarze, sugestie lub dane osobowe lub inne materiały (łącznie „Wkład”). Wkłady mogą być widoczne dla innych użytkowników Witryny i Ofert Rynku oraz za pośrednictwem witryn internetowych osób trzecich. W związku z tym wszelkie przesłane przez Ciebie Wkłady mogą być traktowane jako niepoufne i niezastrzeżone. Tworząc lub udostępniając jakiekolwiek Wkłady, oświadczasz i gwarantujesz, że:

 1. Tworzenie, dystrybucja, transmisja, publiczne wyświetlanie lub wykonywanie oraz uzyskiwanie dostępu, pobieranie lub kopiowanie Twoich wkładów nie narusza i nie będzie naruszać praw własności, w tym między innymi praw autorskich, patentów, znaków towarowych, tajemnic handlowych lub moralne prawa osób trzecich.
  2. Jesteś twórcą i właścicielem lub posiadasz niezbędne licencje, prawa, zgody, wydania i pozwolenia na używanie i upoważnianie nas, Witryny i innych użytkowników Witryny do korzystania z Twoich Wkładów w jakikolwiek sposób rozważany przez Witrynę i niniejsze Warunki użytkowania.
  3. Masz pisemną zgodę, zwolnienie i / lub pozwolenie każdej możliwej do zidentyfikowania osoby w Twoich Wkładach na użycie imienia i nazwiska lub podobizny każdej takiej możliwej do zidentyfikowania osoby, aby umożliwić włączenie i wykorzystanie Twoich Wkładów w jakikolwiek rozważany sposób przez Witrynę i niniejsze Warunki użytkowania.
  4. Twój wkład nie jest fałszywy, niedokładny ani mylący.
  5. Twój wkład nie jest niezamówioną lub nieautoryzowaną reklamą, materiałami promocyjnymi, piramidami, łańcuszkami, spamem, masowymi wysyłkami ani innymi formami nagabywania.
  6. Twoje wkłady nie są obsceniczne, lubieżne, lubieżne, wulgarne, brutalne, nękające, oszczercze, oszczercze ani w inny sposób budzące zastrzeżenia (zgodnie z naszymi ustaleniami).
  7. Twoje składki nie wyśmiewają, nie wyśmiewają, nie dyskredytują, nie zastraszają ani nie obrażają nikogo.
  8. Twój wkład nie jest używany do nękania lub grożenia (w sensie prawnym tych terminów) żadnej innej osobie ani do promowania przemocy wobec określonej osoby lub klasy ludzi.
  9. Twój wkład nie narusza żadnego obowiązującego prawa, przepisów ani zasad.
  10. Twoje wkłady nie naruszają praw do prywatności ani wizerunku osób trzecich.
  11. Twoje wkłady nie zawierają żadnych materiałów, które pozyskują dane osobowe od kogokolwiek poniżej 18 roku życia lub wykorzystują osoby poniżej 18 roku życia w sposób seksualny lub brutalny.
  12. Twoje wkłady nie naruszają żadnego obowiązującego prawa dotyczącego pornografii dziecięcej ani w żaden inny sposób nie mają na celu ochrony zdrowia lub dobrego samopoczucia nieletnich;
  13. Twój wkład nie zawiera żadnych obraźliwych komentarzy związanych z rasą, narodem, płcią, preferencjami seksualnymi lub niepełnosprawnością fizyczną.
  14. Twój wkład w żaden inny sposób nie narusza ani nie zawiera linków do materiałów, które naruszają jakiekolwiek postanowienie niniejszych Warunków użytkowania lub jakiekolwiek obowiązujące prawo lub przepisy.

Jakiekolwiek korzystanie z Witryny lub Ofert Rynku z naruszeniem powyższego narusza niniejsze Warunki użytkowania i może skutkować, między innymi, wypowiedzeniem lub zawieszeniem twoich praw do korzystania z Witryny i Ofert Rynku.

LICENCJA WKŁADOWA

Publikując swój wkład w dowolnej części witryny, automatycznie przyznajesz, oświadczasz i gwarantujesz, że masz prawo do udzielenia nam nieograniczonego, nieograniczonego, nieodwołalnego, wieczystego, niewyłącznego, zbywalnego, wolnego od tantiem, w pełni opłaconego, ogólnoświatowego prawa i licencji na hosting używać, kopiować, reprodukować, ujawniać, sprzedawać, odsprzedawać, publikować, nadawać, zmieniać tytułu, archiwizować, przechowywać, przechowywać w pamięci podręcznej, wykonywać publicznie, wyświetlać publicznie, przeformatować, tłumaczyć, przesyłać, fragmenty (w całości lub w części) i rozpowszechniać takie Wkłady (w tym, bez ograniczeń, Twój wizerunek i głos) w jakimkolwiek celu, komercyjnym, reklamowym lub innym, oraz w celu przygotowania prac pochodnych takich Wkładów lub włączenia do nich innych dzieł, a także udzielania i autoryzowania sublicencji na powyższe. Używanie i dystrybucja może odbywać się w dowolnych formatach medialnych i za pośrednictwem dowolnych kanałów medialnych.

Ta licencja będzie miała zastosowanie do każdej formy, mediów lub technologii znanych obecnie lub w przyszłości opracowanych i obejmuje wykorzystanie przez nas Państwa nazwiska, nazwy firmy i nazwy franczyzy, stosownie do przypadku, oraz wszelkich znaków towarowych, znaków usługowych, nazw handlowych, logo, oraz obrazy osobiste i komercyjne, które udostępniasz. Zrzekasz się wszelkich praw osobistych do swoich Wkładów i gwarantujesz, że prawa osobiste nie zostały w inny sposób dochodzone w Twoich Wkładach.

Nie mamy prawa własności do Twoich wkładów. Zachowujesz pełną własność wszystkich swoich wkładów i wszelkich praw własności intelektualnej lub innych praw własności związanych z twoimi wkładami. Nie ponosimy odpowiedzialności za żadne oświadczenia ani oświadczenia zawarte w Twoich Wkładach przekazanych przez Ciebie w jakimkolwiek obszarze Witryny. Ponosisz wyłączną odpowiedzialność za swój wkład w Witrynę i wyraźnie zgadzasz się zwolnić nas z wszelkiej odpowiedzialności i powstrzymać się od jakichkolwiek działań prawnych przeciwko nam w związku z twoimi wkładami.

Mamy prawo, według naszego wyłącznego i absolutnego uznania, (1) do edycji, redagowania lub w inny sposób zmieniania jakichkolwiek Wkładów; (2) w celu zmiany kategorii wszelkich Wkładów w celu umieszczenia ich w bardziej odpowiednich miejscach w Witrynie; oraz (3) w celu wstępnego sprawdzenia lub usunięcia jakichkolwiek Wkładów w dowolnym czasie iz dowolnego powodu, bez powiadomienia. Nie mamy obowiązku monitorowania Twoich wkładów.

WYTYCZNE DOTYCZĄCE WERYFIKACJI

Możemy udostępnić Ci obszary w Witrynie, w których można umieszczać recenzje lub oceny. Publikując recenzję, musisz spełnić następujące kryteria: (1) powinieneś mieć bezpośrednie doświadczenie z recenzowaną osobą / podmiotem; (2) Twoje recenzje nie powinny zawierać obraźliwych wulgaryzmów ani obraźliwego, rasistowskiego, obraźliwego ani nienawiści; (3) Twoje recenzje nie powinny zawierać odniesień dyskryminujących ze względu na religię, rasę, płeć, pochodzenie narodowe, wiek, stan cywilny, orientację seksualną lub niepełnosprawność; (4) Twoje recenzje nie powinny zawierać odniesień do nielegalnej działalności; (5) nie powinieneś być powiązany z konkurencją, jeśli publikujesz negatywne recenzje; (6) nie należy wyciągać wniosków co do legalności postępowania; (7) nie możesz publikować żadnych fałszywych lub wprowadzających w błąd oświadczeń; oraz (8) nie możesz organizować kampanii zachęcającej innych do zamieszczania recenzji,

Możemy akceptować, odrzucać lub usuwać recenzje według własnego uznania. Nie mamy absolutnie żadnego obowiązku sprawdzania recenzji ani ich usuwania, nawet jeśli ktokolwiek uważa recenzje za nieodpowiednie lub niedokładne. Recenzje nie są przez nas popierane i niekoniecznie reprezentują nasze opinie lub poglądy któregokolwiek z naszych podmiotów stowarzyszonych lub partnerów. Nie ponosimy odpowiedzialności za przegląd ani za jakiekolwiek roszczenia, zobowiązania lub straty wynikające z przeglądu. Publikując recenzję, niniejszym przyznajesz nam wieczyste, niewyłączne, ogólnoświatowe, wolne od opłat, w pełni opłacone, zbywalne i podlegające sublicencjonowaniu prawo i licencję na reprodukcję, modyfikację, tłumaczenie, przesyłanie w jakikolwiek sposób, wyświetlanie, wykonywanie, i / lub rozpowszechniać wszystkie treści związane z recenzjami. 

LICENCJA NA APLIKACJĘ MOBILNĄ

Użyj licencji

Jeśli uzyskasz dostęp do Ofert Marketplace za pośrednictwem aplikacji mobilnej, udzielimy Ci odwołalnego, niewyłącznego, niezbywalnego, ograniczonego prawa do instalowania i używania aplikacji mobilnej na bezprzewodowych urządzeniach elektronicznych należących do Ciebie lub kontrolowanych przez Ciebie oraz do dostępu i użytkowania aplikacja mobilna na takich urządzeniach jest ściśle zgodna z warunkami niniejszej licencji aplikacji mobilnej zawartymi w niniejszych Warunkach użytkowania. Nie wolno: (1) dekompilować, odtwarzać kodu źródłowego, dezasemblować, próbować wyprowadzać kodu źródłowego ani odszyfrowywać aplikacji; (2) dokonywać jakichkolwiek modyfikacji, adaptacji, ulepszeń, ulepszeń, tłumaczeń lub prac pochodnych z aplikacji; (3) naruszać jakichkolwiek obowiązujących praw, zasad lub przepisów w związku z dostępem lub korzystaniem z aplikacji; (4) usuwać, zmieniać, ani zasłaniać jakichkolwiek informacji o prawach własności (w tym wszelkich informacji o prawach autorskich lub znaku towarowym) opublikowanych przez nas lub licencjodawców aplikacji; (5) używać aplikacji do jakiegokolwiek przedsięwzięcia generującego dochód, przedsięwzięcia komercyjnego lub innego celu, do którego nie jest zaprojektowana ani przeznaczona; (6) udostępniać aplikację w sieci lub innym środowisku umożliwiającym dostęp lub korzystanie z niej przez wiele urządzeń lub użytkowników w tym samym czasie; (7) używać aplikacji do tworzenia produktu, usługi lub oprogramowania, które bezpośrednio lub pośrednio konkurują z aplikacją lub w jakikolwiek sposób ją zastępują; (8) używać aplikacji do wysyłania automatycznych zapytań do dowolnej witryny internetowej lub do wysyłania niechcianych komercyjnych wiadomości e-mail; lub (9) wykorzystywać jakichkolwiek zastrzeżonych informacji lub któregokolwiek z naszych interfejsów lub innej naszej własności intelektualnej w projektowaniu, rozwoju, produkcji, licencjonowaniu,

Urządzenia Apple i Android

W przypadku korzystania z aplikacji mobilnej uzyskanej z Apple Store lub Google Play (każdy „Dystrybutor aplikacji”) w celu uzyskania dostępu do Ofert Marketplace mają zastosowanie następujące warunki: (1) licencja udzielona użytkownikowi na naszą aplikację mobilną jest ograniczona do -przenoszalna licencja na korzystanie z aplikacji na urządzeniu z systemem operacyjnym Apple iOS lub Android, stosownie do przypadku, i zgodnie z zasadami użytkowania określonymi w warunkach korzystania z usług dystrybutora aplikacji; (2) jesteśmy odpowiedzialni za zapewnienie wszelkich usług konserwacyjnych i wsparcia w odniesieniu do aplikacji mobilnej, zgodnie z warunkami niniejszej licencji aplikacji mobilnej zawartymi w niniejszych Warunkach użytkowania lub w inny sposób wymagany przez obowiązujące prawo, i potwierdzasz, że każdy Dystrybutor Aplikacji nie ma żadnego obowiązku świadczenia jakichkolwiek usług konserwacyjnych i wsparcia w odniesieniu do aplikacji mobilnej; (3) w przypadku niezgodności aplikacji mobilnej z jakąkolwiek obowiązującą gwarancją, możesz powiadomić odpowiedniego Dystrybutora aplikacji, a Dystrybutor aplikacji, zgodnie ze swoimi warunkami i zasadami, może zwrócić cenę zakupu, jeśli taka istnieje, opłacony za aplikację mobilną iw maksymalnym zakresie dozwolonym przez obowiązujące prawo Dystrybutor aplikacji nie będzie miał żadnych innych zobowiązań gwarancyjnych w odniesieniu do aplikacji mobilnej; (4) oświadczasz i gwarantujesz, że (i) nie znajdujesz się w kraju, który jest objęty embargiem rządu USA lub który został wyznaczony przez rząd Stanów Zjednoczonych jako kraj „wspierający terrorystów” oraz (ii) nie jesteś notowane w dowolnych Stanach Zjednoczonych rządowa lista stron objętych zakazem lub ograniczeniami; (5) podczas korzystania z aplikacji mobilnej musisz przestrzegać obowiązujących warunków umowy stron trzecich, np. Jeśli masz aplikację VoIP, nie możesz naruszać umowy o świadczenie usług bezprzewodowej transmisji danych podczas korzystania z aplikacji mobilnej; oraz (6) przyjmujesz do wiadomości i zgadzasz się, że Dystrybutorzy aplikacji są beneficjentami zewnętrznymi warunków niniejszej licencji aplikacji mobilnej zawartej w niniejszych Warunkach użytkowania oraz że każdy Dystrybutor aplikacji będzie miał prawo (i zostanie uznany za posiadającego zaakceptował prawo) do wyegzekwowania warunków niniejszej licencji aplikacji mobilnej zawartej w niniejszych Warunkach użytkowania wobec użytkownika jako beneficjenta będącego stroną trzecią. (5) podczas korzystania z aplikacji mobilnej musisz przestrzegać obowiązujących warunków umowy stron trzecich, np. Jeśli masz aplikację VoIP, nie możesz naruszać umowy o świadczenie usług bezprzewodowej transmisji danych podczas korzystania z aplikacji mobilnej; oraz (6) przyjmujesz do wiadomości i zgadzasz się, że Dystrybutorzy aplikacji są beneficjentami zewnętrznymi warunków niniejszej licencji aplikacji mobilnej zawartej w niniejszych Warunkach użytkowania oraz że każdy Dystrybutor aplikacji będzie miał prawo (i zostanie uznany za posiadającego zaakceptował prawo) do wyegzekwowania warunków niniejszej licencji aplikacji mobilnej zawartej w niniejszych Warunkach użytkowania wobec użytkownika jako beneficjenta będącego stroną trzecią. (5) podczas korzystania z aplikacji mobilnej musisz przestrzegać obowiązujących warunków umowy stron trzecich, np. Jeśli masz aplikację VoIP, nie możesz naruszać umowy o świadczenie usług bezprzewodowej transmisji danych podczas korzystania z aplikacji mobilnej; oraz (6) przyjmujesz do wiadomości i zgadzasz się, że Dystrybutorzy aplikacji są beneficjentami zewnętrznymi warunków niniejszej licencji aplikacji mobilnej zawartej w niniejszych Warunkach użytkowania oraz że każdy Dystrybutor aplikacji będzie miał prawo (i zostanie uznany za posiadającego zaakceptował prawo) do wyegzekwowania warunków niniejszej licencji aplikacji mobilnej zawartej w niniejszych Warunkach użytkowania wobec użytkownika jako beneficjenta będącego stroną trzecią. wtedy nie możesz naruszać umowy o świadczenie usług bezprzewodowej transmisji danych podczas korzystania z aplikacji mobilnej; oraz (6) przyjmujesz do wiadomości i zgadzasz się, że Dystrybutorzy aplikacji są beneficjentami zewnętrznymi warunków niniejszej licencji aplikacji mobilnej zawartej w niniejszych Warunkach użytkowania oraz że każdy Dystrybutor aplikacji będzie miał prawo (i zostanie uznany za posiadającego zaakceptował prawo) do wyegzekwowania warunków niniejszej licencji aplikacji mobilnej zawartej w niniejszych Warunkach użytkowania wobec użytkownika jako beneficjenta będącego stroną trzecią. wtedy nie możesz naruszać umowy o świadczenie usług bezprzewodowej transmisji danych podczas korzystania z aplikacji mobilnej; oraz (6) przyjmujesz do wiadomości i zgadzasz się, że Dystrybutorzy aplikacji są beneficjentami zewnętrznymi warunków niniejszej licencji aplikacji mobilnej zawartej w niniejszych Warunkach użytkowania oraz że każdy Dystrybutor aplikacji będzie miał prawo (i zostanie uznany za posiadającego zaakceptował prawo) do wyegzekwowania warunków niniejszej licencji aplikacji mobilnej zawartej w niniejszych Warunkach użytkowania wobec użytkownika jako beneficjenta będącego stroną trzecią.

ZGŁOSZENIA

Przyjmujesz do wiadomości i zgadzasz się, że wszelkie pytania, komentarze, sugestie, pomysły, opinie lub inne informacje dotyczące Witryny lub Ofert Rynku („Zgłoszenia”) dostarczone nam przez Ciebie nie są poufne i staną się naszą wyłączną własnością. Będziemy posiadać wyłączne prawa, w tym wszelkie prawa własności intelektualnej, i będziemy uprawnieni do nieograniczonego wykorzystywania i rozpowszechniania tych Zgłoszeń w dowolnym celu zgodnym z prawem, komercyjnym lub innym, bez potwierdzenia lub rekompensaty dla użytkownika. Niniejszym zrzekasz się wszelkich osobistych praw osobistych do takich Zgłoszeń i gwarantujesz, że wszelkie takie Zgłoszenia są oryginalne lub że masz prawo do przesyłania takich Zgłoszeń. Zgadzasz się, że nie będzie możliwości odwołania się przeciwko nam w przypadku domniemanego lub faktycznego naruszenia lub sprzeniewierzenia jakichkolwiek praw własności w Twoich Materiałach.

STRONY INTERNETOWE I TREŚCI OSÓB TRZECICH

Witryna może zawierać (lub możesz zostać wysłana za pośrednictwem Witryny lub Ofert Rynku) do innych witryn internetowych („ Witryny stron trzecich ”), a także artykuły, zdjęcia, tekst, grafikę, obrazy, projekty, muzykę, dźwięk, wideo , informacje, aplikacje, oprogramowanie i inne treści lub elementy należące do lub pochodzące od osób trzecich („Treści osób trzecich”). Takie Third-Party Strony internetowe i Third-Party Zawartość nie są badane, monitorowane, lub sprawdzane pod kątem dokładności, stosowności, kompletności lub przez nas, a my nie jesteśmy odpowiedzialni za strony osób trzecich dostępnych za pośrednictwem Serwisu lub jakichkolwiek innych firmTreści zamieszczone na, dostępne za pośrednictwem lub zainstalować z witryny, w tym zawartości, dokładności, obrazę, opinie, niezawodność, politykę prywatności lub innych polityk lub zawartych w Third-Party strony lub strony trzeciej Treści. Włączanie, tworzenie łączy lub zezwalanie na używanie lub instalację jakichkolwiek Witryn internetowych osób trzecich lub jakichkolwiek Treści osób trzecich nie oznacza naszej zgody ani poparcia. Jeśli zdecydujesz się opuścić Witrynę i uzyskać dostęp do Witryn internetowych osób trzecich lub użyć lub zainstalować dowolną stronę trzeciąTreści robisz na własne ryzyko i powinieneś mieć świadomość, że niniejsze Warunki użytkowania już nie obowiązują. Należy zapoznać się z obowiązującymi warunkami i zasadami, w tym praktykami dotyczącymi prywatności i gromadzenia danych, każdej witryny internetowej, do której można przejść z Witryny, lub dotyczącą wszelkich aplikacji używanych lub instalowanych z Witryny. Wszelkie zakupy dokonywane za pośrednictwem witryn internetowych osób trzecich będą dokonywane za pośrednictwem innych witryn internetowych i innych firm, a my nie ponosimy żadnej odpowiedzialności w związku z takimi zakupami, które są dokonywane wyłącznie między użytkownikiem a odpowiednią stroną trzecią. Zgadzasz się i potwierdzasz, że nie popieramy produktów ani usług oferowanych przez strony trzecieWitryny internetowe i użytkownik będzie nas chronić przed wszelkimi szkodami spowodowanymi zakupem takich produktów lub usług. Ponadto będziesz chronić nas przed wszelkimi stratami poniesionymi przez Ciebie lub wyrządzonymi Ci szkodami związanymi z Treściami osób trzecich lub w jakikolwiek sposób z nimi związanymi lub z jakimikolwiek kontaktami z Witrynami internetowymi osób trzecich .

ZARZĄDZANIE WITRYNĄ

Zastrzegamy sobie prawo, ale nie obowiązek, do: (1) monitorowania Witryny pod kątem naruszeń niniejszych Warunków użytkowania; (2) podjąć odpowiednie kroki prawne przeciwko każdemu, kto według naszego wyłącznego uznania narusza prawo lub niniejsze Warunki użytkowania, w tym między innymi zgłosić takiego użytkownika organom ścigania; (3) według naszego wyłącznego uznania i bez ograniczeń odmawiać, ograniczać dostępu, ograniczać dostępność lub wyłączać (w zakresie, w jakim jest to technicznie wykonalne) dowolny Twój wkład lub jego część; (4) według naszego wyłącznego uznania i bez ograniczeń, powiadomienia lub odpowiedzialności, do usunięcia z Witryny lub w inny sposób wyłączyć wszystkie pliki i treści, które są nadmierne lub w jakikolwiek sposób obciążają nasze systemy;

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Dbamy o prywatność i bezpieczeństwo danych. Korzystając z Witryny lub Ofert Rynku, wyrażasz zgodę na przestrzeganie naszej Polityki prywatności opublikowanej w Witrynie, która jest włączona do niniejszych Warunków użytkowania. Należy pamiętać, że Witryna i oferty Rynku są hostowanethe Stany Zjednoczone. Jeśli uzyskasz dostęp do Witryny lub Ofert Rynku z dowolnego innego regionu świata, w którym obowiązują przepisy lub inne wymogi dotyczące gromadzenia, wykorzystywania lub ujawniania danych osobowych, które różnią się od obowiązujących przepisówthe Stany Zjednoczone, następnie poprzez dalsze korzystanie z Witryny przekazujesz swoje dane do the Stany Zjednoczonei wyrażasz wyraźną zgodę na przekazywanie i przetwarzanie Twoich danych w the Stany Zjednoczone.

NARUSZENIA PRAW AUTORSKICH

Szanujemy prawa własności intelektualnej innych osób. Jeśli uważasz, że jakiekolwiek materiały dostępne w Witrynie lub za jej pośrednictwem naruszają jakiekolwiek prawa autorskie, które posiadasz lub kontrolujesz, prosimy o niezwłoczne powiadomienie nas, korzystając z danych kontaktowych podanych poniżej („Powiadomienie”). Kopia Twojego Powiadomienia zostanie wysłana do osoby, która zamieściła lub przechowała materiał, którego dotyczy Zawiadomienie. Należy pamiętać, że zgodnie z obowiązującym prawem możesz zostać pociągnięty do odpowiedzialności za szkody, jeśli złożysz istotne nieprawdziwe informacje w Powiadomieniu. W związku z tym, jeśli nie masz pewności, że materiały znajdujące się w Witrynie lub do których linki znajdują się w Witrynie naruszają Twoje prawa autorskie, powinieneś najpierw skontaktować się z prawnikiem.

OKRES I ROZWIĄZANIE

Niniejsze Warunki użytkowania pozostają w pełnej mocy podczas korzystania z Witryny. NIE OGRANICZAJĄC ŻADNYCH INNYCH POSTANOWIEŃ NINIEJSZYCH WARUNKÓW KORZYSTANIA, ZASTRZEGAMY WŁASNEMU UZNANIU I BEZ POWIADOMIENIA ANI ODPOWIEDZIALNOŚCI ODMÓWIENIA DOSTĘPU I KORZYSTANIA Z WITRYNY I OFERT RYNKOWYCH (W TYM ZABLOKOWANIA NIEKTÓRYCH ADRESÓW IP) Z JAKIEKOLWIEK PRZYCZYNY LUB BEZ PRZYCZYNY, W TYM BEZ OGRANICZEŃ ZWIĄZANYCH Z NARUSZENIEM JAKICHKOLWIEK OŚWIADCZEŃ, GWARANCJI LUB PRZYMIERZA ZAWARTYCH W NINIEJSZYCH WARUNKACH UŻYTKOWANIA LUB OBOWIĄZUJĄCEGO PRAWA LUB REGULACJI. MOŻEMY ZAKOŃCZYĆ UŻYTKOWANIE LUB UCZESTNICTWO W WITRYNIE I OFERTY RYNKU LUB USUNĄĆTWOJE KONTO I WSZELKIE TREŚCI LUB INFORMACJE, KTÓRE OPUBLIKOWALIŚCIE W DOWOLNYM CZASIE, BEZ OSTRZEŻENIA, W NASZYM WYŁĄCZNYM DYSKRECIE.

Jeśli z jakiegokolwiek powodu zamkniemy lub zawiesimy Twoje konto, nie możesz rejestrować się i tworzyć nowego konta pod swoim imieniem, fałszywym lub pożyczonym imieniem lub nazwiskiem osoby trzeciej, nawet jeśli możesz działać w imieniu osoby trzeciej. przyjęcie. Oprócz zamknięcia lub zawieszenia konta, zastrzegamy sobie prawo do podjęcia odpowiednich działań prawnych, w tym bez ograniczeń do dochodzenia roszczeń cywilnych, karnych i nakazowych.

ZMIANY I PRZERWY

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany, modyfikacji lub usunięcia zawartości Witryny w dowolnym momencie lub z dowolnego powodu, według własnego uznania i bez powiadomienia. Nie mamy jednak obowiązku aktualizowania jakichkolwiek informacji w naszej Witrynie. Zastrzegamy sobie również prawo do modyfikowania lub zaprzestania oferowania całości lub części Ofert Rynku w dowolnym momencie bez powiadomienia. Nie będziemy ponosić odpowiedzialności wobec Ciebie ani żadnej strony trzeciej za jakiekolwiek modyfikacje, zmiany cen, zawieszenie lub zaprzestanie działania Witryny lub Ofert na Rynku.

Nie możemy zagwarantować, że Witryna i oferty Rynku będą dostępne przez cały czas. Możemy napotkać problemy ze sprzętem, oprogramowaniem lub innymi problemami lub wymagać konserwacji związanej z Witryną, co spowoduje przerwy, opóźnienia lub błędy. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany, poprawiania, aktualizowania, zawieszania, zaprzestania lub w inny sposób modyfikowania Witryny lub Ofert Rynku w dowolnym czasie lub z dowolnego powodu bez powiadomienia. Zgadzasz się, że nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, szkody lub niedogodności spowodowane brakiem dostępu do Witryny lub Ofert Rynku lub korzystania z nich podczas jakichkolwiek przestojów lub zaprzestania działania Witryny lub Ofert Rynku. Żadne z postanowień niniejszych Warunków użytkowania nie będzie interpretowane jako zobowiązujące nas do utrzymywania i wspierania Witryny lub Ofert Rynku ani do dostarczania jakichkolwiek poprawek, aktualizacji,

PRAWO RZĄDOWE

Niniejsze Warunki użytkowania i korzystanie z Witryny i Ofert Rynku podlegają prawu i są interpretowane zgodnie z prawem stan Floryda dotyczy umów zawartych i które mają być w całości wykonane w terminie stan Floryda,  bez względu na zasady kolizji prawa.

ROZWIĄZYWANIE SPORÓW

Nieformalne negocjacje

Aby przyspieszyć rozstrzygnięcie i kontrolować koszty wszelkich sporów, kontrowersji lub roszczeń związanych z niniejszymi Warunkami korzystania (każdy „Spór”, a łącznie „Spory”) wniesiony przez Ciebie lub przez nas (indywidualnie, „Stronę” i łącznie) , „Strony”), Strony zgadzają się najpierw podjąć nieformalną próbę negocjowania wszelkich Sporów (z wyjątkiem Sporów wyraźnie określonych poniżej) co najmniej trzydzieści (30)dni przed rozpoczęciem arbitrażu. Takie nieformalne negocjacje rozpoczynają się po pisemnym zawiadomieniu jednej ze Stron przekazanym drugiej Stronie.

Wiążący arbitraż

Jeśli Strony nie będą w stanie rozwiązać Sporu w drodze nieformalnych negocjacji, Spór (z wyjątkiem Sporów wyraźnie wykluczonych poniżej) zostanie ostatecznie i wyłącznie rozstrzygnięty w drodze wiążącego arbitrażu. UŻYTKOWNIK ZROZUMIE, ŻE BEZ NINIEJSZEGO POSTANOWIENIA MASZ PRAWO DO POZYWANIA W SĄDZIE I ROZDZIAŁU JURY. Arbitraż zostanie rozpoczęty i prowadzony zgodnie z Regulaminem arbitrażu handlowego Amerykańskiego Stowarzyszenia Arbitrażowego („AAA”) oraz, w stosownych przypadkach, Procedurami uzupełniającymi AAA dotyczącymi sporów konsumenckich („Zasady konsumenckie AAA”), z których oba są dostępne na Strona internetowa AAA www.adr.org . Twoje opłaty arbitrażowe i Twój udział w wynagrodzeniu arbitra będą podlegać Regułom konsumenckim AAA i, w stosownych przypadkach, ograniczeniom Reguł konsumenckich AAA.Jeżeli arbiter uzna, że ​​takie koszty są nadmierne, pokryjemy wszystkie opłaty i wydatki arbitrażowe. Arbitraż może być prowadzony osobiście, składając dokumenty, telefonicznie lub online. Arbiter podejmie decyzję na piśmie, ale nie musi przedstawiać uzasadnienia, chyba że zażąda tego jedna ze Stron. Arbiter musi przestrzegać obowiązującego prawa, a każde orzeczenie może zostać zakwestionowane, jeśli arbiter tego nie uczyni. O ile obowiązujące przepisy AAA lub obowiązujące prawo nie stanowią inaczej, arbitraż odbędzie się w Bervard, Floryda. O ile nie postanowiono inaczej, Strony mogą pozwać do sądu w celu wymuszenia arbitrażu, zawieszenia postępowania w toku arbitrażu lub potwierdzenia, zmiany, zwolnienia lub wydania orzeczenia w sprawie orzeczenia arbitra.

Jeśli z jakiegokolwiek powodu Spór toczy się w sądzie, a nie w arbitrażu, Spór zostanie wszczęty lub ścigany w sądy stanowe i federalne położony w Bervard, Floryda, a Strony niniejszym wyrażają zgodę na i zrzekają się wszelkich zarzutów braku osobistej jurysdykcji oraz forum niewygodnego w odniesieniu do miejsca i jurysdykcji w takich sądy stanowe i federalne. Stosowanie Konwencji Narodów Zjednoczonych o umowach międzynarodowej sprzedaży towarów oraz ustawy Uniform Computer Information Transaction Act (UCITA) są wyłączone z niniejszych Warunków użytkowania.

W żadnym wypadku żaden Spór wniesiony przez którąkolwiek ze Stron w jakikolwiek sposób związany z Witryną nie może zostać rozpoczęty powyżej jeden 1) lata po pojawieniu się przyczyny działania. Jeśli niniejsze postanowienie zostanie uznane za niezgodne z prawem lub niewykonalne, wówczas żadna ze Stron nie zdecyduje się na arbitraż sporu wchodzącego w zakres tej części tego postanowienia, która zostanie uznana za niezgodną z prawem lub niewykonalną, a taki spór zostanie rozstrzygnięty przez sąd właściwej jurysdykcji w sądach wymienionych dla jurysdykcji powyżej, a Strony zgadzają się podporządkować osobistej jurysdykcji tego sądu.

Ograniczenia

Strony uzgadniają, że każdy arbitraż będzie ograniczony do Sporu między Stronami indywidualnie. W pełnym zakresie dozwolonym przez prawo: (a) żaden arbitraż nie będzie łączony z jakimkolwiek innym postępowaniem; (b) nie ma prawa ani upoważnienia, aby jakikolwiek Spór był rozstrzygany na zasadzie pozwu zbiorowego lub do korzystania z procedur pozwu zbiorowego; oraz (c) nie ma prawa ani upoważnienia do wniesienia Sporu w charakterze rzekomego przedstawiciela w imieniu ogółu społeczeństwa lub jakichkolwiek innych osób.

Wyjątki od nieformalnych negocjacji i arbitrażu

Strony uzgadniają, że następujące Spory nie podlegają powyższym postanowieniom dotyczącym nieformalnych negocjacji wiążącego arbitrażu: (a) wszelkie Spory mające na celu wyegzekwowanie lub ochronę lub dotyczące ważności któregokolwiek z praw własności intelektualnej Strony; (b) wszelkie Spory związane lub wynikające z zarzutów kradzieży, piractwa, naruszenia prywatności lub nieuprawnionego użycia; oraz (c) wszelkie roszczenia o wydanie nakazu sądowego. Jeśli niniejsze postanowienie zostanie uznane za niezgodne z prawem lub niewykonalne, wówczas żadna ze Stron nie zdecyduje się na arbitraż sporu wchodzącego w zakres tej części tego postanowienia, która zostanie uznana za niezgodną z prawem lub niewykonalną, a taki spór zostanie rozstrzygnięty przez sąd właściwej jurysdykcji w sądach wymienionych dla jurysdykcji powyżej, a Strony zgadzają się podporządkować osobistej jurysdykcji tego sądu.

KOREKTY

W Witrynie mogą znajdować się informacje zawierające błędy typograficzne, nieścisłości lub pominięcia, które mogą odnosić się do Ofert na Rynku, w tym opisy, ceny, dostępność i różne inne informacje. Zastrzegamy sobie prawo do poprawiania wszelkich błędów, nieścisłości lub pominięć oraz do zmiany lub aktualizacji informacji w Witrynie w dowolnym momencie, bez uprzedniego powiadomienia.

ZRZECZENIE SIĘ

WITRYNA JEST DOSTARCZANA W STANIE TAKIM, W JAKIM JEST I W MIARĘ DOSTĘPNOŚCI. ZGADZASZ SIĘ, ŻE KORZYSTASZ Z USŁUG WITRYNY NA WŁASNE RYZYKO. W NAJSZERSZYM DOPUSZCZALNYM PRZEZ PRAWO ZAKRESIE WYŁĄCZAMY WSZELKIE GWARANCJE WYRAŹNE LUB DOROZUMIANE W ZWIĄZKU Z WITRYNĄ I JEJ KORZYSTANIEM Z TEJ STRONY, W TYM BEZ OGRANICZEŃ DOROZUMIANE GWARANCJE PRZYDATNOŚCI HANDLOWEJ, PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI I NIEPRAWIDŁOWOŚCI. NIE UDZIELAMY ŻADNYCH GWARANCJI ANI OŚWIADCZEŃ DOTYCZĄCYCH DOKŁADNOŚCI LUB KOMPLETNOŚCI TREŚCI WITRYNY ANI ZAWARTOŚCI STRON INTERNETOWYCH ZWIĄZANYCH Z NINIEJSZĄ STRONĄ I NIE PONOSIMY ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA JAKIEKOLWIEK (1) BŁĘDY, NIEPRAWIDŁOWOŚCI, NIEPRAWIDŁOWOŚCI 2) OBRAŻENIA CIAŁA LUB USZKODZENIA MIENIA, JAKIEKOLWIEK RODZAJU, WYNIKAJĄCE Z DOSTĘPU DO WITRYNY I KORZYSTANIA Z niej, (3) JAKIEKOLWIEK NIEAUTORYZOWANY DOSTĘP LUB KORZYSTANIE Z NASZYCH BEZPIECZNYCH SERWERÓW I / LUB WSZYSTKICH DANYCH OSOBOWYCH I / LUB INFORMACJI FINANSOWYCH, (4) WSZELKIE PRZERWY LUB ZAPRZESTANIE TRANSMISJI DO LUB Z WITRYNY, (5) WSZELKIE BŁĘDY, WIRUSY, KONIE TROJAŃSKIE LUB PODOBNE, KTÓRE MOGĄ BYĆ PRZENOSZONE NA LUB POPRZEZ STRONĘ PRZEZ OSOBY TRZECIE I / LUB (6) WSZELKIE BŁĘDY LUB POMINIĘCIA W JAKIEJKOLWIEK TREŚCI I MATERIAŁACH LUB Z TYTUŁU UTRATY LUB USZKODZENIA JAKIEKOLWIEK RODZAJU KORZYSTANIA Z TREŚCI OPUBLIKOWANYCH, PRZESYŁANYCH LUB W INNY SPOSÓB UDOSTĘPNIONYCH ZA POŚREDNICTWEM WITRYNY. NIE GWARANTUJEMY, NIE ZATRZYMUJEMY, NIE UDZIELAMY ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA JAKIEKOLWIEK PRODUKTY LUB USŁUGI REKLAMOWANE LUB OFEROWANE PRZEZ STRONĘ TRZECI ZA POŚREDNICTWEM WITRYNY INTERNETOWEJ, STRONY INTERNETOWEJ ZAHIPERŁĄCZAJĄCEJ ANI STRONY INTERNETOWEJ LUB APLIKACJI MOBILNEJ W INNEJ REKLAMIE BANNER I NIE BĘDZIEMY STRONĄ ANI NIE BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA MONITOROWANIE ŻADNEJ TRANSAKCJI MIĘDZY UŻYTKOWNIKIEM A DOSTAWCAMI PRODUKTÓW LUB USŁUG. TAK JAK W PRZYPADKU ZAKUPU PRODUKTU LUB USŁUGI ZA POMOCĄ DOWOLNEGO ŚRODKA LUB W DOWOLNYM ŚRODOWISKU, NALEŻY WYKORZYSTAĆ SWÓJ NAJLEPSZY ROZSĄD I OSTROŻNOŚĆ.

GRANICE ODPOWIEDZIALNOSCI

W ŻADNYM PRZYPADKU MY, NASI DYREKTORZY, PRACOWNICY ANI AGENCI NIE BĘDZIE ODPOWIEDZIALNI WOBEC CIEBIE ANI STRON TRZECICH ZA JAKIEKOLWIEK BEZPOŚREDNIE, POŚREDNIE, WTÓRNE, PRZYKŁADOWE, UBOCZNE, SZCZEGÓLNE LUB KARNE, W TYM UTRATĘ ZYSKÓW, UTRATY, LUB INNE SZKODY WYNIKAJĄCE Z KORZYSTANIA Z WITRYNY, NAWET JEŚLI POWIEDZILIŚMY O MOŻLIWOŚCI WYSTĄPIENIA TAKICH SZKÓD. NIEZALEŻNIE OD WSZELKIEGO ZAWARTYCH W NINIEJSZYM POSTANOWIENIU SPRZECZNOŚCI, NASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ WOBEC CIEBIE ZA WSZELKIE PRZYCZYNY I NIEZALEŻNIE OD FORMY DZIAŁANIA, ZOSTANIE OGRANICZONA DO KWOTA ZAPŁACONA, JEŚLI JEST, NAM. NIEKTÓRE PRAWA PAŃSTWOWE ORAZ PRAWA MIĘDZYNARODOWE USA NIE ZEZWALAJĄ NA OGRANICZENIA DOROZUMIANYCH GWARANCJI ANI WYŁĄCZENIE LUB OGRANICZENIE NIEKTÓRYCH SZKÓD. JEŚLI TE PRAWA MAJĄ ZASTOSOWANIE DO CIEBIE, NIEKTÓRE LUB WSZYSTKIE POWYŻSZE WYŁĄCZENIA ODPOWIEDZIALNOŚCI LUB OGRANICZENIA MOGĄ NIE MIEĆ ZASTOSOWANIA DO CIEBIE, A UŻYTKOWNIK MOGĄ MIEĆ DODATKOWE PRAWA.

ODSZKODOWANIE

Zgadzasz się bronić, zabezpieczyć i unieszkodliwić nas, w tym nasze spółki zależne, stowarzyszone i wszystkich naszych kierowników, agentów, partnerów i pracowników, przed i przed wszelkimi stratami, szkodami, odpowiedzialnością, roszczeniami lub żądaniami, w tym rozsądnymi prawnikami „opłaty i wydatki poniesione przez jakąkolwiek osobę trzecią z powodu lub wynikające z: (1) Twój wkład; ( 2 ) korzystanie z Witryny; ( 3 ) naruszenie niniejszych Warunków użytkowania; ( 4 ) wszelkie naruszenia Twoich oświadczeń i gwarancji określonych w niniejszych Warunkach użytkowania; ( 5 ) naruszenie przez użytkownika praw osób trzecich, w tym między innymi praw własności intelektualnej; lub ( 6) jakiekolwiek jawne szkodliwe działanie wobec jakiegokolwiek innego użytkownika Witryny, z którym połączyłeś się za pośrednictwem Witryny. Niezależnie od powyższego, zastrzegamy sobie prawo, na Twój koszt, do przejęcia wyłącznej obrony i kontroli w każdej sprawie, w której jesteś zobowiązany do zabezpieczenia nas, i zgadzasz się współpracować na swój koszt w celu obrony takich roszczeń. Dołożymy wszelkich starań, aby powiadomić Cię o wszelkich takich roszczeniach, działaniach lub postępowaniach, które są objęte niniejszym odszkodowaniem, po uzyskaniu o nich wiadomości.

DANE UŻYTKOWNIKA

Zachowamy pewne dane, które przekazujesz do Witryny w celu zarządzania wydajnością Witryny, a także dane dotyczące korzystania z Witryny. Chociaż regularnie wykonujemy rutynowe kopie zapasowe danych, ponosisz wyłączną odpowiedzialność za wszystkie dane, które przesyłasz lub które odnoszą się do wszelkich działań, które podjąłeś za pomocą Witryny. Zgadzasz się, że nie będziemy ponosić żadnej odpowiedzialności wobec Ciebie za jakąkolwiek utratę lub uszkodzenie takich danych i niniejszym zrzekasz się wszelkich praw do działań przeciwko nam wynikających z takiej utraty lub uszkodzenia takich danych.

ŁĄCZNOŚĆ ELEKTRONICZNA, TRANSAKCJE I PODPISY

Odwiedzanie Witryny, wysyłanie nam wiadomości e-mail i wypełnianie formularzy online stanowi komunikację elektroniczną. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie komunikacji elektronicznej i zgadzasz się, że wszystkie umowy, zawiadomienia, ujawnienia i inne komunikaty, które dostarczamy Ci elektronicznie, za pośrednictwem poczty elektronicznej i na Stronie, spełniają wszelkie wymogi prawne, aby taka komunikacja miała formę pisemną. NINIEJSZYM ZGADZASZ SIĘ NA KORZYSTANIE Z PODPISÓW ELEKTRONICZNYCH, UMÓW, ZAMÓWIEŃ I INNYCH DOKUMENTÓW ORAZ DOSTARCZANIE ELEKTRONICZNYCH POWIADOMIEŃ, POLITYKI I ZAPISÓW TRANSAKCJI INICJOWANYCH LUB UKOŃCZONYCH PRZEZ NAS LUB PRZEZ STRONĘ. Niniejszym zrzekasz się wszelkich praw lub wymagań wynikających z jakichkolwiek ustaw, przepisów, zasad, rozporządzeń lub innych przepisów w dowolnej jurysdykcji, które wymagają oryginalnego podpisu lub dostarczenia lub zachowania zapisów nieelektronicznych,

UŻYTKOWNICY I MIESZKAŃCY KALIFORNII

Jeśli jakakolwiek skarga nie zostanie rozwiązana w zadowalający sposób, możesz skontaktować się z Jednostką Pomocy Reklamacyjnej Wydziału Usług Konsumenckich Kalifornijskiego Departamentu Spraw Konsumenckich na piśmie pod adresem 1625 North Market Blvd., Suite N 112, Sacramento, California 95834 lub telefonicznie pod numerem (800) 952-5210 lub (916) 445-1254.

RÓŻNE

Niniejsze Warunki użytkowania i wszelkie zasady lub zasady operacyjne opublikowane przez nas w Witrynie lub w odniesieniu do Witryny stanowią całość porozumienia i porozumienia między Tobą a nami. Nasze niewykonanie lub wyegzekwowanie jakiegokolwiek prawa lub postanowienia niniejszych Warunków użytkowania nie będzie działać jako zrzeczenie się takiego prawa lub postanowienia. Niniejsze Warunki użytkowania działają w najszerszym zakresie dozwolonym przez prawo. W dowolnym momencie możemy przenieść niektóre lub wszystkie nasze prawa i obowiązki na inne osoby. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, szkody, opóźnienia lub zaniechania spowodowane jakąkolwiek przyczyną pozostającą poza naszą kontrolą. Jeśli którekolwiek postanowienie lub część postanowienia niniejszych Warunków użytkowania zostanie uznane za niezgodne z prawem, nieważne lub niewykonalne, to postanowienie lub część postanowienia można oddzielić od niniejszych Warunków użytkowania i nie wpływa na ważność i wykonalność pozostałych postanowień. W wyniku niniejszych Warunków użytkowania lub korzystania z Witryny nie powstają żadne relacje typu joint venture, partnerstwo, zatrudnienie ani agencja. Zgadzasz się, że niniejsze Warunki użytkowania nie będą interpretowane przeciwko nam z powodu ich sporządzenia. Niniejszym zrzekasz się wszelkich form obrony, jakie przysługują Ci w związku z elektroniczną formą niniejszych Warunków użytkowania oraz brakiem podpisu stron w celu wykonania niniejszych Warunków użytkowania. Zgadzasz się, że niniejsze Warunki użytkowania nie będą interpretowane przeciwko nam z powodu ich sporządzenia. Niniejszym zrzekasz się wszelkich form obrony, jakie przysługują Ci w związku z elektroniczną formą niniejszych Warunków użytkowania oraz brakiem podpisu stron w celu wykonania niniejszych Warunków użytkowania. Zgadzasz się, że niniejsze Warunki użytkowania nie będą interpretowane przeciwko nam z powodu ich sporządzenia. Niniejszym zrzekasz się wszelkich form obrony, jakie przysługują Ci w związku z elektroniczną formą niniejszych Warunków użytkowania oraz brakiem podpisu stron w celu wykonania niniejszych Warunków użytkowania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

W celu rozpatrzenia reklamacji dotyczącej Witryny lub uzyskania dalszych informacji dotyczących korzystania z Witryny prosimy o kontakt pod adresem:

BEAUTYSALE PL

METEORITE SP Z O O
Mikołaja Kopernika 28/41
Warszawa 00-336
REGON: 367185972
NIP: 5252709226
KRS: 0000675981

sklep@beautysale.pl

 

 

This post is also available in: polski English (angielski) Deutsch (niemiecki)